CK Bohema Reisen - new

Směnárna

1 EUR NÁKUP - CZK
1 EUR EINKAUF -CZK
1 EUR WE BUY - CZK
   
1 EUR PRODEJ - CZK
1 EUR VERKAUF - CZK
1 EUR WE SELL - CZK

Počasí

GO Parking

Parkování letiště Praha
ID: 994369

SOREA TITRIS - Tatranská Lomnica ***

Termín: 26.09. (Po) - 28.09. (St) 2022

Délka pobytu: 3 dny, 2 noci

Doprava: Vlastní

Strava: Polopenze

Cena: 3 440 Kč

Stravování
polopenze
KDE BUDETE SPÁT
a) 2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky (vytahovací lůžko "šuplík"), Spr.+ WC, SAT/TV, telefon, trezor, připojení na internet. b) 1- lůžkové pokoje (bez příplatku) pokoje s přistýlkou (jen pro děti), Spr.+ WC, SAT/TV, telefon, trezor připojení na internet Pokoje jen na ověření. Za příplatek na ověření 2 - lůžkové apartmány s přistýlkou nebo 2 - lůžkové apartmány PLUS s přistýlkou .
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Restaurace, denní bar, vybudované relaxační centrum a vodní svět. Dále se v hotelu nachází internetový salonek, nový pohádkový dětský koutek, jednací salónky, biliár, lyžárna, úschovna sportovních potřeb, výtah, ohniště, tenisový kurt, parkoviště, aj. 100 m od hotelu atrakce Tatranské Lomnice celoroční kolečková bobová dráha TATRABOB. AQUA Relax - vodní a saunový svět: Zóna I: rekreační bazén s protiproudem (2 trysky), masážní posezení (6 míst se sedací perličkou), zádové masážní trysky, hydromasážní tryska na masáž dolních končetin, vzduchový gejzír, divoká řeka, vodní chrliče, stěnová hydromasáž, vodní hřib, tobogán s vodním proudem, Zóna II: suchá, bio (s bylinkami), parní sauna, ochlazovací bazének, vířivka, ochlazovací výstup do exteriéru, sprchy, odpočívárna. Samostatná zóna: masáže, odpočívárna.
FORMA STRAVY
Polopenze. Možnost dokoupení obědů (servírované s možností výběru) za příplatek v CK. Na hotelu je možno objednat obědový balíček na tůru: obložená bageta s kuřecím masem, keks, ovoce, nealko za cca 6,20 € / osoba / den Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

VÝLETY A PROGRAMY VE VYSOKÝCH TATRÁCH 
„Sbírejte zážitky, ne věci …“

Využijte nabídku jednodenních fakultativních výletů v oblasti Vysokých Tater, Pienin, Spíše, Oravy a Polska. Seznamte se s krásami národních parků a historických skanzenů. Užijte si splav řeky Dunajec na tradičních pltích nebo procházku v korunách stromů s výhledem na Belianské Tatry. Poznejte památky UNESCO na Spiši a projděte se nádvořím Spišského nebo Lubovnianského hradu, Levočí a Kežmarkem. Nasajte atmosféru královského Krakova nebo horského střediska Zakopané v Polsku. Po horské turistice se ponořte do léčivé minerální vody v termálech Vrbov. Mimo výlety můžete absolvovat nezapomenutelnou jízdu autoveteránem, zatancovat si nebo navštívit programové večery.

To vše můžete zažít při svém pobytu ATIS ve Vysokých Tatrách s „Bonusovou slevou ATIS 10%“.
Rozklikněte si níže uvedené odkazy s dalšími informacemi, kde se dozvíte, jak si rezervovat místa.
- UKÁZKA NABÍDKY NĚKTERÝCH VÝLETŮ
- RETROJÍZDA AUTOVETERÁNEM PŘI POBYTU ATIS
- PROGRAMOVÉ VEČERY PŘI POBYTU ATIS

DÁLE VÁM DOPORUČUJEME:

VÝLET ÚZKOKOLEJNÝM VLÁČKEM
- Tatranská elektrická železnice spojuje Poprad přes Starý Smokovec (přestupní stanice TEŽ) se Štrbským Plesem a Tatranskou Lomnicí. Byla otevřena v roce 1908, na Štrbské Pleso se jezdí od roku 1912. Na trati dlouhé 35,05 km se specifickým rozchodem kolejnic 1000 mm se překonává celkové převýšení 580 m

Kabinová lanovka na Skalnaté pleso a Lomnický Štít. Množství turistických tras i možností výletů do okolí - Belanská jeskyně , Kežmarok , termální koupaliště Vrbov ,
Možnost navštívit Botanickou zahradu - ZDE. - či muzeum TRNAP v Tatranské Lomnici .

Wild Park Veľká Lomnica - místo, kde máte exotiku doslova na dosah ruky https://wildpark.sk
DALŠÍ SLUŽBY
Informace o přijímání platebních karet (bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Maestro, Amex, Diners Club.
POBYT S DĚTMI
Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA. Jedno dítě od 3 do 7,99 let na přistýlce nebo bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA (v doprovodu 2 plně platících dospělých na pokoji). V pokoji 1/2+1 v doprovodu 2 dospělých osob povoleno: 1x dítě od 3 do 7,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA a 1x dítě do 2,99 let bez lůžka a stravy ZDARMA. V pokoji 1/2+0 v doprovodu 2 dospělých osob povoleno: 1x dítě od 3 do 7,99 let bez lůžka s polopenzí ZDARMA a 1x dítě do 2,99 let bez lůžka a stravy ZDARMA.
MOŽNOST KOUPÁNÍ
Krytý hotelový vodní svět "AquaRelax" - Mix zóna ( bazén s atrakcemi ) - vstup za zvýhodněnou cenu . Kryté bazény v některém z hotelů v T. Lomnici (Sorea Urán, Sorea Hutník aj.) Venkovní termální koupaliště ve Vrbově (20 km). Nový celoroční termální aquapark "AQUACITY" v Popradu (17 km).
SILVESTR
Silvestrovský pobyt v termínu 29.12.2021 - 02.01.2022 s minimální délkou 4 noci. V ceně pobytu je zahrnuto slavnostní silvestrovské menu s přípitkem a animační akce s tématickým, kulturně-společenským programem.
PARKOVÁNÍ
Nehlídané zdarma.
POBYT SE ZVÍŘETEM
NEPOVOLEN!
POLOHA UBYTOVÁNÍ
Kongres a relax Hotel *** SOREA TITRIS nachází v Tatranské Lomnici 15 km severně od Popradu. Komplexně zrekonstruovaný hotel je situován v klidném prostředí, nedaleko centra Tatranské Lomnice, v blízkosti botanické zahrady a Muzea TANAPu. Návštěvníkům slouží visutá lanová dráha na Skalnaté Pleso a Lomnický štít (2 632 m n.m.). Výborné spojení do okolních turistických a lyžařských středisek.
NEPŘEHLÉDNĚTE
Pobyt začíná nástupem od 14.00 a večeří od 18.00 hod v den příjezdu a končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. Při dokoupení obědů není možný oběd v den nájezdu a odjezdu .
PŘÍJEZD AUTEM
Autem z Popradu do Tatranské Lomnice, parkoviště u hotelu. Trasa Praha - Tatranská Lomnica: 565 km; Brno - Tatranská Lomnica: 369 km; Ostrava - Tatranská Lomnica: 258 km. Motoristům doporučujeme výhodnou přepravu osobního vozidla do Tater AUTOVLAKEM.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Popradu dále vlakem nebo autobusem do Tatranské Lomnice (800 m). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem z Popradu "Tatry" do Tatranské Lomnice (900 m). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
SLEVY A VÝHODY
Na pobyt nelze uplatnit žádnou slevu.
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
ZIMNÍ BLAHO VE WELLNESS (3) (4dny/3noci, nástup libovolný)
- 3x ubytování v DBL pokoji - 3x bufetová polopenze, - 3x 2-hod. vstup do AQUA Relax centra Zóny mix, - Wi-Fi na celém hotelu - parkování BONUSY: - SLEVA 30% na vstup do Wellness URANIA v Hotelu SOREA URÁN, Tatranská Lomnica - SLEVA 30% na vstup do Wellness svět regenerace a oddychu v hotelu SOREA TRIGAN, Štrbské Pleso - SLEVA 20% do bowling centra SOREA HUTNÍK, Tatranské Matliare - SLEVA 30% na vstup do hotelového termálního bazénu v hotelu SOREA MÁJ, Liptovský Ján - SLEVA 30% na vstup do centra WELLNESS EUPHORIA v Hoteli SOREA SNP, Demänovská Dolina Slevy se vztahují na základní ceny.
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
ZIMNÍ BLAHO VE WELLNESS (5) (6dnů/5nocí, nástup libovolný)
- 5x ubytování v DBL pokoji obsazeném 2 osobami, - 5x bufetová polopenze, - 5x 2-hod. vstup do AQUA Relax centra Zóny mix, - Wi-Fi na celém hotelu - parkování. BONUSY: - SLEVA 30% na vstup do Wellness URANIA v Hotelu SOREA URÁN, Tatranská Lomnica - SLEVA 30% na vstup do Wellness svět regenerace a oddychu v hotelu SOREA TRIGAN, Štrbské Pleso - SLEVA 20% do bowling centra SOREA HUTNÍK, Tatranské Matliare - SLEVA 30% na vstup do hotelového termálního bazénu v hotelu SOREA MÁJ, Liptovský Ján - SLEVA 30% na vstup do centra WELLNESS EUPHORIA v Hoteli SOREA SNP, Demänovská Dolina Slevy se vztahují na základní ceny.
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
REKREAČNÍ POBYT (minimální délka pobytu 3 dny / 2 noci, nástup libovolný) - ubytování s polopenzí (snídaně a večeře formou bufetu) BONUSY ZDARMA: - parkování, - Wi-Fi v celém hotelu BONUSY: - SLEVA 30% do AQUA Relax centra v Hotelu SOREA TITRIS, Tatranská Lomnica - SLEVA 30% na vstup do Wellness URANIA v Hotelu SOREA URÁN, Tatranská Lomnica - SLEVA 30% na vstup do Wellness svět regenerace a oddychu v hotelu SOREA TRIGAN, Štrbské Pleso - SLEVA 20% do bowling centra SOREA HUTNÍK, Tatranské Matliare - SLEVA 30% na vstup do hotelového termálního bazénu v hotelu SOREA MÁJ, Liptovský Ján - SLEVA 30% na vstup do centra WELLNESS EUPHORIA v Hoteli SOREA SNP, Demänovská Dolina Slevy se vztahují na základní ceny.
PROGRAMOVÝ POBYT č.4
HARMONIE V HOTELU SOREA TITRIS (6 dnů / 5 nocí, nástup libovolný) - 5x ubytování v DBL pokoji obsazeném 2 osobami, - 5x bufetová polopenze, - Wi-Fi na celém hotelu - parkování. BONUSY: - možnost zakoupení zvýhodněných vstupů do wellness centra AQUA Relax přímo v hotelu - 1x uvítací nápoj - 1x presso káva v Aperitiv baru pro dospělého nebo ochuceného frappé pro dítě - SLEVA 20% do bowling centra SOREA HUTNÍK, Tatranské Matliare - SLEVA 30% do AQUA Relax centra v Hotelu SOREA TITRIS, Tatranská Lomnica - SLEVA 30% na vstup do Wellness URANIA v Hotelu SOREA URÁN, Tatranská Lomnica - SLEVA 30% na vstup do Wellness svět regenerace a oddychu v hotelu SOREA TRIGAN, Štrbské Pleso - SLEVA 30% na vstup do hotelového termálního bazénu v hotelu SOREA MÁJ, Liptovský Ján - SLEVA 30% na vstup do centra WELLNESS EUPHORIA v Hoteli SOREA SNP, Demänovská Dolina Ostatní slevy a bonusy dle letní kampaně. Slevy se vztahují na základní ceny.
VÁNOCE
Vánoční pobyt v termínu 20.12.-29.12.2021 s minimální délkou 4 noci. V ceně pobytu je zahrnut tématický, kulturně-společenský program. .
LYŽOVÁNÍ
AKTUÁLNÍ INFORMACE Z HORSKÝCH STŘEDISEK a provozní informace o lanovkách : Výborné podmínky na Skalnatém plese se sedačkovou lanovkou a vleky, na které vede z Tatranské Lomnice kabinová lanovka. Další vynikající lyžování na Štrbském Plese - Solisku.
CELKOVÁ KAPACITA
172 pevných lůžek + 30 přistýlek
REKREAČNÍ POPLATEK
1,50 €/os 18+/noc
Součástí uhrazeného místního (rekreačního) poplatku je i POJIŠTĚNÍ NA HORY pro dospělou osobu. Osobám neplatícím rekr. poplatek (děti, senioři) doporučujeme připojištění v rámci rezervace pobytu.
URČITĚ OCENÍTE
Proč Kongres a relax Hotel *** SOREA TITRIS - vodní svět s tobogánem - bohaté vybavení pro děti - celoroční bobová dráha Tatrabob jen 100 m
PROGRAMOVÝ POBYT č.5
TATRY NA DOSAH (6 dní/5nocí, nástup libovolný) - 5x ubytování v plně obsazeném dvoulůžkovém pokoji - 5x polopenze formou bufetového výběru* - jeden nealko nápoj ke každé bufetové večeři* - neomezený vstup do AQUA Relax centra* Bonusy:* - WIFI připojení v celém hotelu - 20% sleva do BOWLING centra v Hotelu ***/** SOREA HUTNÍK I./II., Tatranské Matliare - 30% sleva na vstup do centra WELLNESS SVĚT REGENERACE A ODDECHU v Hotelu *** SOREA TRIGAN, Štrbské Pleso - 30% sleva na vstup do centra Wellness URANIA v Hotelu *** SOREA URÁN, Tatranská Lomnica - 30% sleva na vstup do centra WELLNESS EUPHORIA v Hotelu *** SOREA SNP, Demänovská Dolina - 30% sleva na vstup do hotelového bazénu nebo na termální koupaliště Hotelu *** SOREA MÁJ, Liptovský J Délku pobytu je možno přizpůsobit - min.2 noci a max. 6 nocí - cena na ověření v CK.
20.08. (So) - 22.08. (Po) 2022 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělý na lůžku
Polopenze
Vlastní
-4 220 Kč
Vybrat termín
20.08. (So) - 23.08. (Út) 2022 - 4 dny, 3 noci
Dospělý na lůžku
Polopenze
Vlastní
-6 330 Kč
Vybrat termín
20.08. (So) - 24.08. (St) 2022 - 5 dní, 4 noci
Dospělý na lůžku
Polopenze
Vlastní
-8 440 Kč
Vybrat termín
20.08. (So) - 25.08. (Čt) 2022 - 6 dní, 5 nocí
Dospělý na lůžku
Polopenze
Vlastní
-10 550 Kč
Vybrat termín
20.08. (So) - 26.08. (Pá) 2022 - 7 dní, 6 nocí
Dospělý na lůžku
Polopenze
Vlastní
-12 660 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměSlovenská republika
MístoTatranská Lomnica
HotelSOREA TITRIS - Tatranská Lomnica
Dospělý na lůžku
Termín26.09.2022 - 28.09.2022
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Atis a.s. IČO: 25351117
Vytvářím objednávku...