CK Bohema Reisen - new

Směnárna

1 EUR NÁKUP 25,50 CZK
1 EUR EINKAUF 25,50CZK
1 EUR WE BUY 25,50 CZK
   
1 EUR PRODEJ 26,30 CZK
1 EUR VERKAUF 26,30 CZK
1 EUR WE SELL 26,30 CZK

Počasí

GO Parking

Parkování letiště Praha
ID: 943796

Silvestr ve Vídni - silvestrovské slavnosti

Termín: 31.12. (Čt) - 01.01. (Pá) 2021

Délka pobytu: 2 dny, 1 noc

Doprava: Autobus

Strava: Bez stravy

Cena: 949 Kč

Odjezd a nástupní místa

08:00 - Praha - ul. Na Florenci
08:45 - Benešov - Benešov, Benzina u KFC
09:30 - Tábor - Benzina Soběslavská ul. u Mc Donalds
10:30 - České Budějovice - MOL v ul. Na Dlouhé louce

1.den

Naší první zastávkou bude zámek Schönbrunn, který patří k nejkrásnějším barokním areálům v Evropě. Jeho součástí jsou nádherné zahrady, palmový skleník a také zoologická zahrada, nejstarší na světě. Zámek patří díky svému historickému významu, krásnému areálu a velkolepému vybavení do světového kulturního dědictví UNESCO. Můžete se zde projít po zahradách nebo se podívat na místní novoroční trh.

Pak se metrem přesuneme na náměstí Marie Terezie, odkud je to jen kousek ke známé radnici a k rakouskému parlamentu. Trasa dále povede k zámku Hofburg, odkud vládli rakouští císaři. Pak projdeme Josefským náměstím až ke Španělské jízdárně, která se proslavila dokonalou drezurou lipicánských koní. Dále budeme pokračovat na nejznámější vídeňskou obchodní třídu Graben, kde si můžeme nechat volný čas na občerstvení či nákupy. Na konci pěší zóny nás čeká monumentální katedrála sv. Štěpána – nejdůležitější gotická stavba Rakouska. Dále se podíváme k císařské hrobce, která se nachází pod kapucínským kostelem, právě zde je pohřbeno na 149 Habsburků včetně Marie Terezie. Kolem Albertiny dojdeme až k vídeňské Státní opeře, která patří mezi nejprestižnější divadelní scény světa. Hned u budovy opery se také nachází hotel Sacher se svojí cukrárnou, kde byl poprvé upečen populární Sacherův dort. Přes zámecký park Burggarten s nádherným secesním skleníkem pak dojdeme zpět na náměstí Marie Terezie.

Po prohlídce města bude čas na individuální volno, které můžete využít například k návštěvě zimních trhů pod obřím kolem v Prátru nebo na procházku městem, které se bude postupně připravovat na příchod nového roku. Od 21:00 začíná v ulicích netradiční oslava – vydejte se na tzv. Silvestrovskou trasu, která vede od Radničního náměstí až do Prátru. Po celém městě se v ulicích rozvinou stany s občerstvením či punčem a také podia s různorodou hudbou. Na své si přijdou příznivci žánrů rock, pop, oldies, boogie, ale také klasické a moderní hity z uplynulého roku, které vás zaručeně dostanou do té správné silvestrovské nálady. Nechte se strhnout nezapomenutelnou silvestrovskou show v ulicích města. V případě dobrých povětrnostních a bezpečnostních podmínek  vás o půlnoci čeká fantastický ohňostroj jak na Radničním náměstí, tak obvykle také v Prátru.

2.den

Odjezd z Vídně bude přibližně v 1:30 a příjezd do ČR v brzkých ranních hodinách.
 

INFO: Doporučujeme nezapomenout teplé oblečení – může i mrznout!

Cena zahrnuje
autobusovou dopravu
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění
31.12. (Čt) - 01.01. (Pá) 2021 - 2 dny, 1 nocStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Místo v autobuse další typy pokojů
Bez stravy
Autobus
-949 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměRakousko
MístoVídeň
HotelSilvestr ve Vídni - silvestrovské slavnosti
Místo v autobuse
Termín31.12.2020 - 01.01.2021
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníBez stravy
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...