CK Bohema Reisen - new

Směnárna

1 EUR NÁKUP - CZK
1 EUR EINKAUF -CZK
1 EUR WE BUY - CZK
   
1 EUR PRODEJ - CZK
1 EUR VERKAUF - CZK
1 EUR WE SELL - CZK

Počasí

GO Parking

Parkování letiště Praha
ID: 787931

Zalakaros, hotel Karos Spa**** s autobusem ****

Termín: 27.10. (Čt) - 30.10. (Ne) 2022

Délka pobytu: 4 dny, 3 noci

Doprava: Autobus

Strava: Polopenze

Cena: 8 290 Kč

Poloha

Lázeňské město Zalakaros se nachází na jihozápadě Maďarska.Přibližně 800- letá obec může děkovat za svou mezinárodní slávu svým lázním, vybudovaným na jejich pokladu, zdroji termálních vod.Léčivá voda příznivě ovlivňuje zejména léčbu chronických gynekologických onemocnění, léčbu nemocí pohybového aparátu a nemocí kloubů. Osvědčuje se také při ošetřování kardiovaskulárních a metabolických poruch.  Komfortní hotel Karos Spa obklopený “Rajskou zahradou” je  umístěn v centru města. V blízkosti jsou cyklo-turistické stezky, které nabízejí dobré podmínky pro aktivní dovolenou. Velké termální lázně jsou vzdáleny od hotelu cca 500 m. 

Program

1.den : z Prahy v 06.00 hod., Benešov 06.50 hod., další nástupní místa na dálnici D1-motoresty a benzinová čerpadla v blízkosti Benešova-Vlašimi-Humpolce-Jihlavy a Brna. Po příjezdu do Harkány  ubytování, relaxace, va-Po příjezdu do hotelu nás čeká ubytování, relaxace, koupání a večeře.  2.-3. den: po snídani relaxace v termálních lázních, večeře. 4.den: snídaně, koupání do 12.00 hod. (pokoje k dispozici do 12.00 hod.,  odjezd do ČR v cca 13.00 hod.    U zájezdu 24.-28.9. :  2-4 den: : po snídani relaxace v termálních lázních, večeře.  5.den: snídaně, koupání do 12.00 hodin. Odjezd do ČR ve 12.45 hodin.  

Vybavení

v hotelu je restaurace, kavárna, letní zahrada s grilem, internet, obchod. V zahradě je louka s lehátky a slunečníky v ceně pobytu.

Ubytování

komfortní klimatizované pokoje s vanou nebo sprchou, WC, bidetem, fénem, telefonem, SAT TV, internetovým  připojením, mini barem, trezorem a balkonem.  Bezbariérové  pokoje a pokoje pro alergiky  na vyžádání. Dvoupokojové rodinné pokoje – cca 45 m2- obývací pokoj s pohovkou na spaní pro 2 osoby a ložnice, balkon nebo terasa.

Stravování

snídaně formou bufetu, oběd nebo večeře formou bufetu. 

Cena zahrnuje

ubytování na 8dní/5dní/4dny/7nocí/ 4noci/3noci, polopenzi, dopravu autobusem,  používání  Spa wellness, posilovnu, aerobic, stretching, jógu, pilates, Nordic walking, stolní tenis, kulečník, zeštíhlovací program a další, Wi-Fi, koupací pláště pro dospělé, hlídaní dětí od 3 let na 4 hodiny denně, hlídaní dětí do 3 let na 2 hodiny denně. U zájezdu v termínu 26.-29.9. je při zpáteční cestě návštěva skanzenu maďarské vesnice v Zalaegerszegu.

Cena nezahrnuje

místní taxu: 1.80 €/osoba/noc, parkování 4€/noc, parkování v garáži 7€/noc  - platba na místě, koupací pláště pro děti.

Spa Wellness:

bazény- vnitřní a vnější, dětský bazén, vířivka, termální koupele, zážitkový bazén, ledová jeskyně, svět saun s finskou saunou,  fitness, vodní gymnastika. Oddělení pro děti se zajímavými programy. Za poplatek: solarium, masáže, tělové procedury a další. K dispozici za poplatek  lázeňské a léčebné centrum (balneo-hydro-,mechano-osygeno-magneto- a elektroterapie, inhalace, ošetření nohou atd.

Sport:

posilovna, aerobic, stretching, jóga, pilates, Nordic walking, stolní tenis, kulečník, zeštíhlovací program a další. Za poplatek: půjčení kol, nabídka výletů. 

Sanitární dny
24.09. (So) - 28.09. (St) 2022 - 5 dní, 4 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cena za dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji
Polopenze
Autobus
-10 690 Kč
Vybrat termín
27.10. (Čt) - 30.10. (Ne) 2022 - 4 dny, 3 noci
Cena za dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji
Polopenze
Autobus
-8 290 Kč
Vybrat termín
17.11. (Čt) - 20.11. (Ne) 2022 - 4 dny, 3 noci
Cena za dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji
Polopenze
Autobus
-7 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměMaďarsko
MístoLázně Zalakaros
HotelZalakaros, hotel Karos Spa**** s autobusem
Cena za dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji
Termín27.10.2022 - 30.10.2022
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Bena Tour, s.r.o. IČO: 25709992
Vytvářím objednávku...