CK Bohema Reisen - new

Směnárna

1 EUR NÁKUP 25,50 CZK
1 EUR EINKAUF 25,50CZK
1 EUR WE BUY 25,50 CZK
   
1 EUR PRODEJ 26,30 CZK
1 EUR VERKAUF 26,30 CZK
1 EUR WE SELL 26,30 CZK

Počasí

GO Parking

Parkování letiště Praha
ID: 798162

Pohoda na filipínském Palawanu a čokoládovém Boholu s výlety

Termín: 16.03. (St) - 28.03. (Po) 2022

Délka pobytu: 13 dní, 12 nocí

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: Polopenze

Cena: 52 990 Kč

Úvod
Teplé tropické Filipíny tvoří neuvěřitelných 7 107 ostrovů, které vás přivítají svým pohodovým ostrovním tempem. Ať se vydáte kamkoliv, potkáte pohostinný a usměvavý lid v jehož očích budete středem pozornosti. Z pobřeží našeho ostrova Panglao, na kterém se táhnou bělostné pláže omývané křišťálově čirým mořem, uvolněni filipínskou masáží a koktejlem se vydáme prozkoumat okolní ostrůvky, šnorchlovat se želvami či hledat delfíny a navštívit pověstné “butandingy” - mírumilovné žraloky obrovské. Filipíny mají nesmírně rozmanitou faunu a flóru, a to nejen pod modravou hladinou. Je možné se o tom přesvědčit při pohodových výletech po blízkém okolí. Poznáme nejen Čokoládové kopečky kuželovitého tvaru na Boholu, ale i velmi známý a obdivovaný Palawan s úžasnou džunglí nebo i zajímavou netopýří jeskyni Hindangan. Ubytování v místním hotelu s polopenzí a kvalitním zázemím. Provází Veronika Štěrbová.
1. - 2.den:
přelet z ČR na CEBU nebo do MANILY a následná přeprava na PANGLAO, kde se ubytujeme. Západ slunce, restaurace s mořskými plody a příjemný noční život u pláže, večeře
Program zájezdu

3. den:
snídaně, odpočinek na místní pláži ALONA či nedaleké DUMALUAN, fakultativně možnost celodenního lodního výletu za populárními žraloky obřími - mírumilovnými obry pojídající plankton. Jedná se o největší paryby na světě, ale není se čeho obávat, jejich elegantní pohyby působí spíše jako mořský tanec. Návrat na ubytování, večeře.
4. den:
snídaně, celodenní výlet na sousední ostrov BOHOL, kde spatříme tarsiéry neboli nártouny - nejmenší primáty na světě s obrovskýma vypoulenýma očima. Vyjdeme na jeden z unikátních Čokoládových kopečků pro nezapomenutelný výhled. Také nás čeká plavba po řece LOBOK s obědem, zastávka u kostela BACLAYON, uvidíme anakondy i motýlí farmu. Zpět na ubytování, večeře.
5. den:
snídaně, relax na pláži. Fakultativně možnost výletu na nedaleký korálový ostrůvek BALICASAG, kde je jedno z top šnorchlování u četných korálů překypujícími pestrými rybkami s pravidelným výskytem mořských želv. Večeře.
6. den:
snídaně, dopoledne ještě koupání na pláži. Odpoledne podnikneme výlet do malé místní podzemní jeskyně HINAGDANAN se sladkoslaným jezírkem, kde je možno se i vykoupat. Večeře.
7. den:
snídaně, přesun do Cebu a následný přelet do PUERTA PRINCESY, odkud se vydáme džunglí porostlou krajinou PALAWANU do severnějšího EL NIDA, jehož jméno se překládá jako hnízdo. A také jej svou podobou připomíná, je položené v zátoce obklopené vápencovými pitoreskními útvary. Na moři hned u něj nalezneme desítky ostrovů s bělostnými plážemi a lagunami nazvané Bacuitské, které jsou zde hlavním lákadlem a předmětem mnoha světově proslulých výletů. Procházka večerním městečkem El Nido s bohatou infrastrukturou, dobrými restauracemi i hudbou. Dejte si koktejl při západu slunce a pak si nechte ugrilovat čerstvou rybu dle vlastního výběru přímo na pláži, sníst ji můžete s výhledem na siluetu nedalekých ostrůvků, které objevíte v následujících dnech. Večeře.
8. den:
snídaně, odpočinek na pláži, fakultativně možnost vodních sportů, pronájmu kol, motorek. Večeře.
9. den:
snídaně, přesuneme se do malého přístavu, odkud podnikneme šestihodinový výlet na typické filipínské lodi “BANKA”, se kterou propátráme pět lokalit s nádhernými lagunami. Pro pohodu nám místní připraví i bohatý oběd na pláži. Zpět na ubytování, večeře.
10. den:
snídaně, výlet na proslulou pláž NACPAN s palmami a bílým pískem. Pro příznivce samoty je to správná volba, pláž je 4 km dlouhá, jistě nebudete mít problém nalézt soukromí. Jedná se o pohodový den s romantikou a báječným koupáním. Zpět na ubytování, večeře.
11. den:
snídaně, fakultativně lodní výlet za objevováním krás BACIUTSKÝCH OSTRŮVKŮ. Lze prozkoumat více lagun, pláží, šnorchlování. Bohatý oběd na pláži. Zpět na ubytování, večeře.
12. den:
přelet do CEBU či MANILY a odlet zpět do ČR.
13. den:
návrat do ČR.
Cena zahrnuje
zpáteční letenka a vnitrostátní přelety vč. let. tax a poplatků v max. výši 25 000 Kč, transfery z/na letiště, 10x ubytování v hotelu s polopenzí, výlety dle programu, vedoucí zájezdu, informační materiály.
Cena nezahrnuje
fakultativní výlety, vstupy a vše, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“.
1lůžkový pokoj 10 000 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí vč. storna zájezdu do 30 000 Kč za 975 Kč nebo do 80 000 Kč za 1 575 Kč.
16.03. (St) - 28.03. (Po) 2022 - 13 dní, 12 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
1 lůžkový pokoj dospělá osoba další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Praha
-52 990 Kč
Vybrat termín
26.11. (So) - 08.12. (Čt) 2022 - 13 dní, 12 nocí
1 lůžkový pokoj dospělá osoba další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Praha
-52 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměFilipíny
MístoFilipíny
HotelPohoda na filipínském Palawanu a čokoládovém Boholu s výlety
2 lůžkový pokoj dospělá osoba
Termín16.03.2022 - 28.03.2022
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Poznání, Jiří Erben IČO: 48163210
Vytvářím objednávku...