1 EUR NÁKUP | - CZK |
1 EUR EINKAUF | -CZK |
1 EUR WE BUY | - CZK |
1 EUR PRODEJ | - CZK |
1 EUR VERKAUF | - CZK |
1 EUR WE SELL | - CZK |
1 EUR NÁKUP | - CZK |
1 EUR EINKAUF | -CZK |
1 EUR WE BUY | - CZK |
1 EUR PRODEJ | - CZK |
1 EUR VERKAUF | - CZK |
1 EUR WE SELL | - CZK |
Termín: 13.11. (Ne) - 20.11. (Ne) 2022
Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí
Doprava: Vlastní
Strava: Polopenze
Františkovy Lázně jsou městem, kde si tradice podávají ruku se současností. První písemné zmínky o minerálních pramenech v této oblasti jsou z r. 1502. Kultivací prvního léčivého pramene započala čilá stavební činnost, která byla velmi pečlivě plánována a řízena směrem k jedinečnému architektonickému celku, citlivě zasazenému do okolní krajiny a v r. 1793 byl položen základní kámen prvního lázeňského hotelu Loimann-Badehaus (Tři lilie).
Františkolázeňská léčebná kúra využívá výlučně místních přírodních léčivých zdrojů v té nejvyšší kvalitě, uplatňuje tradiční léčebné postupy a zároveň aplikuje metody nejmodernější medicíny a je vedena odbornými lékaři. Toto malé město, ale velké lázně si zachovaly jedinečný historický ráz a nabízí krásnou přírodu v okolí. Půvab i blahodárné účinky léčby ocenili významní hosté, jako byli J. W. Goethe, František I., rakouský císař, Kníže Metternich, Ludwig van Beethoven, Johann Strauss, Božena Němcová, Vítězslav Nezval, Franz Kafka, prezidenti Havel i Klaus. Připojte se i Vy a otestujte na vlastní kůži blahodárný účinek lázeňské péče!
Hotely PAWLIK-AQUFORUM 4* a METROPOL 3*, se nacházejí v centru Františkových Lázní. Hotel Pawlik se skládá ze 2 budov A a B, které jsou spojeny skleněnou chodbou
recepce, restaurace, výtah, bezplatná WIFI ve společných prostorách, knihovna, internetový koutek, společenská místnost, nabídka kulturních programů a výletů. Hotel Pawlik má vlastní Lázeňskou kliniku a Aquaforum. Hotel Metropol má vlastní balneocentrum. Služby za poplatek: denní tisk, parkování u hotelu, půjčovna jízdních kol (Bike Station Pawlik) a nordic walking holí, praní a žehlení prádla.
hotel Pawlik-Aquaforum - dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají koupelnu/WC, fén, župan, internet, Tv-Sat, telefon, minibar a trezor. Hotel Metropol - dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelnou/WC, fénem, županem (za poplatek), internetem za poplatek, TvSat, ledničkou, telefonem a trezorem.
polopenze – snídaně i večeře formou bufetu v hotelu Pawlik, v hotelu Metropol jsou večeře – tříchodové menu. V hotelu Pawlik navíc neomezená konzumace teplých i studených nápojů k večeři (nealko, pivo, víno). Lze zajistit i plnou penzi.
7x ubytování s polopenzí, lékařská prohlídka, 10x léčebné procedury dle určení lékaře, neomezený vstup do akvaparku Aquaforum (svět vody a relaxace (1 570 m2 vodní plochy), v hotelu Pawlik PO-NE, v hotelu Dr. Adler, Metropol a Belvedere PO-PÁ.. Volný vstup na živou hudební produkci v barech vybranýcb lázeňských hotelů, V hotelu Pawlik, Dr. Adlr, Belvedera je neomezená konzumace nápojů k večeři. V Aquaforum najdete teplou vodu v bazénech, tobogán 82 m, vodní skluzavky, vodní jeskyni, smíšenou finskou saunu, relaxační bazén s vodními atrakcemi – 32OC, plavecký bazén, dětský bazén s vodními atrakcemi 32OC , venkovní dětský bazén 32OC, vnitřní vířivku, celoroční venkovní vířivku, snack bar. V ceně je i parkování.
Děti do 11 let jsou bez procedur!
lázeňský poplatek Kč 50/osoba/den – platba na místě.
13.11. (Ne) - 20.11. (Ne) 2022 - 8 dní, 7 nocí | Stravování | Doprava | Sleva | Cena | Ceník | |||
Cena za dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji hotelu Metropol další typy pokojů | Polopenze |
Vlastní |
- | 11 050 Kč | ![]() |
Vybrat termín | ||
14.11. (Po) - 21.11. (Po) 2022 - 8 dní, 7 nocí | ||||||||
Cena za dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji hotelu Metropol další typy pokojů | Polopenze |
Vlastní |
- | 11 050 Kč | ![]() |
Vybrat termín | ||
15.11. (Út) - 22.11. (Út) 2022 - 8 dní, 7 nocí | ||||||||
Cena za dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji hotelu Metropol další typy pokojů | Polopenze |
Vlastní |
- | 11 050 Kč | ![]() |
Vybrat termín | ||
16.11. (St) - 23.11. (St) 2022 - 8 dní, 7 nocí | ||||||||
Cena za dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji hotelu Metropol další typy pokojů | Polopenze |
Vlastní |
- | 11 050 Kč | ![]() |
Vybrat termín | ||
17.11. (Čt) - 24.11. (Čt) 2022 - 8 dní, 7 nocí | ||||||||
Cena za dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji hotelu Metropol další typy pokojů | Polopenze |
Vlastní |
- | 12 550 Kč | ![]() |
Vybrat termín | ||
Informace o zájezdu | |
Země | Česká republika |
Místo | Františkovy Lázně |
Hotel | Léčebná kúra a relax, htl.Pawlik***+Metropol***+Dr. Adler +Belvedere |
Cena za dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji hotelu Metropol | |
Termín | 13.11.2022 - 20.11.2022 |
Doprava | Vlastní |
Odletové/odjezdové místo | |
Stravování | Polopenze |