CK Bohema Reisen - new

Směnárna

1 EUR NÁKUP 25,50 CZK
1 EUR EINKAUF 25,50CZK
1 EUR WE BUY 25,50 CZK
   
1 EUR PRODEJ 26,30 CZK
1 EUR VERKAUF 26,30 CZK
1 EUR WE SELL 26,30 CZK

Počasí

GO Parking

Parkování letiště Praha
ID: 935289

Královský pobyt v Ensana Health Spa, hotelNové Lázně *****

Termín: 23.10. (Pá) - 26.10. (Po) 2020

Délka pobytu: 4 dny, 3 noci

Doprava: Vlastní

Strava: Polopenze

Cena: 10 460 Kč

Poloha

Mariánské Lázně tvoří spolu s městy Karlovy Vary a Františkovy Lázně proslulý západočeský lázeňský trojúhelník, kam jezdí upevňovat svoje zdraví desetitisíce pacientů z nejrůznějších končin světa. Hotel Nové Lázně je jednou z nejkrásnějších budov města. Je to ojedinělý lázeňský komplex s luxusními pokoji, Římskými lázněmi z r. 1896, Královskou a Císařskou kabinou pro minerální koupele. Nacházejí se zde také Mariiny lázně s vývěrem přírodního Mariina plynu s obsahem CO2 a originální balneo provoz s minerálními koupelemi a suchými uhličitými procedurami. Historicky unikátní hotel je spojen s hotely Centrální Lázně a Maria Spa Courtyard krytými promenádami a koridory v jeden lázeňský komplex. Zde se nachází nejstarší rašelinové lázně v Evropě a největší historicky originální soubor budov zasvěcený lázeňské péči.

Hotel se nachází v centru a patří mezi historické skvosty města Mariánské Lázně, je skvěle situován v docházkové vzdálenosti od slavné kolonády (400 metrů), a v blízkosti  Lesního pramene, Karolinina pramene, památníku Frederika Chopina. Hotel má vlastní minerální pramen, vyvěrající v hotelu, který se používá na ozdravné pobyty. 

Vybavení

recepce, klimatizace, restaurace, lobby  bar, vyhlášená Vídeňská kavárna, vlastní minerální pramen, krytý bazén, léčebné oddělení, Wellness, Fitness, hotelový lékař, parkoviště, dětský koutek, dětské hřiště, parkoviště, půjčování kol, aut. Celý hotel má bezbariérový přístup. Hotel zajišťuje bezplatně odvozy z nádraží.

Ubytování

klimatizované dvoulůžkové pokoje  s možností přistýlek se sociálním zařízením, balkonem,  TV, telefonem, Wi-Fi, minibarem, trezorem, fénem, županem a pantoflemi. Balkón na vyžádání. V hotelu je bezbariérový přístup.

Stravování

polopenze formou bufetových stolů, dietní strava. 

Cena zahrnuje

Balíček Royal Wellness Spa :4dny/3noci ubytování, uvítací nápoj, polopenzi formou bufetu, Wi-Fi, 1x aroma masáž částečnou, 1x masáž celkovou horkými  kameny, 1x minerální koupel s přírodním CO2 se solí z Mrtného more,  1x suchou plynovou lázeň CO2,  volný vstup do historických Římských lázní se 3 bazény, volný vstup do Aqua wellness centra v hotelu Hvězda, volný vstup do Premier  fitness centra v hotelu Centrální lázně, Ensana kartu výhod. Děti do 12 let bez procedur.

Balíček Royal Spa: 7dní/6nocí ubytování, uvítací nápoj, polopenzi formou bufetu,  1x klasickou masáž, 3x minerální koupel s přírodním CO2, 2x suchou  plynovou lázeň CO2, 2x hydrojet, 2x parafinový zábal, volný vstup do historických Římských lázní se 3 bazény, volný vstup do Aqua wellness centra v hotelu Hvězda, volný vstup do Premier  fitness centra v hotelu Centrální lázně, Ensana kartu výhod, Wi-Fi. Děti do 12 let bez procedur

Balíček Royal Spa : 8dní/7nocí ubytování, uvítací nápoj, polopenzi formou bufetu, vstupní  lékařské vyšetření, 1x regenerační masáž, 1x celkovou masáž horkými kameny, 1x minerální koupel s přírodním CO2 v Královské kabině, 1x minerální koupel s přírodním CO2 se solí z Mrtvého moře, 1x zábal Sen Afrodity, 1x suchou  plynovou lázeň CO2, volný vstup do historických Římských lázní se 3 bazény, volný vstup do Aqua wellness centra v hotelu Hvězda, volný vstup do Premier  fitness centra v hotelu Centrální lázně, Ensana kartu výhod, Wi-Fi. Děti do 12 let bez procedur.

Cena nezahrnuje

lázeňskou taxu Kč 21/noc od 18 let – platba na místě, příplatky za balkon.

Lázeňská péče

hotel má  vlastní – v Mariánských Lázních historicky největší – balneoprovoz s minerálními koupelemi a suchými uhličitými procedurami a nejstarší rašelinové lázně v Evropě. Skvostem jsou originální Římské lázně, Královská kabina Edwarda VII. a Císařská kabina Franze Josefa. Hostům jsou k dispozici také moderní lázeňské léčebné terapie pod vedením zkušených odborných lékařů. Přímo v hotelu mohou hosté využívat pramen mariánskolázeňské léčivé minerální vody pro pitnou kúru.  Terapeutická oblast disponuje léčebnými místnostmi k poskytování procedur – z přírodního CO2, slatinné zábaly, různé druhy masáží, sluneční světelná terapie, solárium, laserové centrum, zábaly a plynové koupele.

Wellness Centrum

bazén s vodními atrakcemi, vířivkou, saunou, sanariem, tropickou sprchou, Kneippovou terapii, fitness místnost. K dispozici je   nabídka wellness procedur a Beauty salon Emporium. Hosté hotelu mají možnost volného využití Royal Spa centra (3 bazény Římských lázní s teplotou vody 320 C, whirlpool, sauna, fitness, parní koupel, Kneippova terapie, sanarium a relaxační místnost).  

Parkování

ve dvoře – hlídané kamerovým systémem za poplatek Kč 170/den nebo před hotelem – nehlídané ZDARMA.

Domácí mazlíčci

jsou vítáni – poplatek Kč 300/noc – na místě.

24.10. (So) - 27.10. (Út) 2020 - 4 dny, 3 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cena za dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji-balíček Royal Wellness Spa
Polopenze
Vlastní
-10 460 Kč
Vybrat termín
24.10. (So) - 30.10. (Pá) 2020 - 7 dní, 6 nocí
Cena za dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji-balíček Royal Royal Spa
Polopenze
Vlastní
-19 890 Kč
Vybrat termín
24.10. (So) - 31.10. (So) 2020 - 8 dní, 7 nocí
Cena za dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji-balíček Royal Royal Spa
Polopenze
Vlastní
-30 400 Kč
Vybrat termín
25.10. (Ne) - 28.10. (St) 2020 - 4 dny, 3 noci
Cena za dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji-balíček Royal Wellness Spa
Polopenze
Vlastní
-10 460 Kč
Vybrat termín
25.10. (Ne) - 31.10. (So) 2020 - 7 dní, 6 nocí
Cena za dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji-balíček Royal Royal Spa
Polopenze
Vlastní
-19 890 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměČeská republika
MístoMariánské Lázně
HotelKrálovský pobyt v Ensana Health Spa, hotelNové Lázně *****
Cena za dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji-balíček Royal Wellness Spa
Termín23.10.2020 - 26.10.2020
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Bena Tour, s.r.o. IČO: 25709992
Vytvářím objednávku...