CK Bohema Reisen - new

Směnárna

1 EUR NÁKUP - CZK
1 EUR EINKAUF -CZK
1 EUR WE BUY - CZK
   
1 EUR PRODEJ - CZK
1 EUR VERKAUF - CZK
1 EUR WE SELL - CZK

Počasí

GO Parking

Parkování letiště Praha
ID: 997369

Přechod Jeseníků

Termín: 12.08. (Pá) - 14.08. (Ne) 2022

Délka pobytu: 3 dny, 2 noci

Doprava: Autobus

Strava: Snídaně

Cena: 3 350 Kč

Přechod Jeseníků

Druhé nejvyšší pohoří v Česku.

Přechod hlavního hřebene Hrubého Jeseníku patří k nejkrásnějším horským túrám u nás. V létě tu na vás čekají nejen překrásné krajinné scenérie, ale i příroda plná života s množstvím neobvyklých horských květů. Hřeben Hrubého Jeseníku se táhne z Ramzovského sedla do sedla Skřítek a je dlouhý 40 km. Trasu pohodlně zvládnou i trochu zdatnější děti.

Program
:

Odjezd v ranních hodinách, přesun do Ramzovského sedla 760 m v Jeseníkách. Lanovkou na Šerák 1351 m. Trasa chata Jiřího – Keprník 1421 m – Vřesová studánka – Červenohorské sedlo 1013 m. Možnost odbočky na Vozku. Včetně odbočky na Vozku 12 km. ŠERÁK – významný vrchol s chatou Jiřího, která již 120 let nabízí občerstvení. VOZKA – vyhlídkový vrchol s rozeklanými skalisky. KEPRNÍK – jeden z nejvyšších vrcholů Jeseníků. Po tomto vrcholu je pojmenováno i 13º pivo, které vyrábí pivovar v Hanušovicích. VŘESOVÁ STUDÁNKA – poutní místo s pramenem a kapličkou.
:

Trasa: Červenohorské sedlo 1013 m – Švýcárna – Praděd 1492 m – (Ovčárna 1277 m, celkem 13 km) – vodopády Bílé Opavy – Karlova Studánka, celkem 17 km. Lze ukončit túru na Ovčárně a použít autobus. Další možnost krácení je využít autobus s výjezdem na Ovčárnu a jít pouze na Praděd a zpět. ČERVENOHOSKÉ SEDLO – východiště túr, významné sportovní a rekreační středisko. ŠVÝCÁRNA – turistická chata, jedna z nejstarších v Jeseníkách. PRADĚD – horní plošina 162 m vysokého televizního vysílače na vrcholu Pradědu je dokonce nejvyšším bodem České republiky. BÍLÁ OPAVA – vodopády, četné kaskády a peřeje, skalní útvary a romantická zákoutí smrkového pralesa. KARLOVA STUDÁNKA – klimatické lázně. Pozoruhodné roubené lázeňské budovy, dřevěná kaple sv. Huberta, pramen železité kyselky. Nedaleko parkoviště je geologická expozice.
:

Ovčárna 1277 m – Petrovy kameny 1438 m – Velký kotel – Jelení hřbet – Jelení studánka – sedlo Skřítek 877 m. celkem 15 km. OVČÁRNA – východiště pěších i lyžařských túr ležící uprostřed pohoří. PETROVY KAMENY – nejznámější skalní útvar Jeseníků opředený množstvím nejrůznějších pověstí. VELKÝ KOTEL – přírodovědecky významná lokalita. JELENÍ HŘBET – rozložitý, poměrně plochý vrchol. Bohatá flóra. SKŘÍTEK – ploché sedlo kterým prochází hlavní komunikace Ostrava – Hradec Králové.
Cena zahrnuje
přeprava, 2x ubytování, 2x snídaně, pojištění a průvodce
Cena nezahrnuje
Tričko
12.08. (Pá) - 14.08. (Ne) 2022 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cena za osobu
Snídaně
Autobus
-3 350 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměČeská republika
MístoJeseníky
HotelPřechod Jeseníků
Cena za osobu
Termín12.08.2022 - 14.08.2022
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Hoška Tour IČO: 43518621
Vytvářím objednávku...