CK Bohema Reisen - new

Směnárna

1 EUR NÁKUP 25,40 CZK
1 EUR EINKAUF 25,40 CZK
1 EUR WE BUY 25,40 CZK
   
1 EUR PRODEJ 25,60 CZK
1 EUR VERKAUF 25,60 CZK
1 EUR WE SELL 25,60 CZK

Počasí

GO Parking

Parkování letiště Praha
ID: 773097

Parkhotel Kašperské Hory - Šumavské lázně ****

Termín: 22.11. (Pá) - 24.11. (Ne) 2019

Délka pobytu: 3 dny, 2 noci

Doprava: Vlastní

Strava: Snídaně

Cena: 2 800 Kč

  • Wellness
Poloha
hotel v anglickém stylu se nachází na náměstí horského městečka Kašperské Hory
Vybavení
snídaňová restaurace, hotelová restaurace v loveckém stylu, konferenční salonek, krytý relaxační bazén s protiproudem, vzlínáním a hvězdnou oblohou, relaxační místnost s příjemnou hudbou, sauna, balneoprovoz (perličkové koupele, zábaly, bylinná pára, masáže), kosmetika, přilehlý energetický a meditační hotelový park s lehátky, hotelová jeskyně, kde probíhá speleoterapie, finská sauna. Dále je k dispozici tenisový kurt, úschovna lyží a kol, půjčovna společenských a parkových her (petang, kroket, badminton,…), Wifi připojení k internetu ve veřejných prostorách hotelu. Všechny prostory hotelu jsou nekuřácké. K dispozici je výtah. Hotel garantuje klidné prostředí hotelu a hotelového parku. Skladba pokojů a lůžek i lázeňský provoz neumožňuje ubytování rodin s dětmi (děti se mohou zúčastnit od 15 let věku).
Ubytování
Pokoje jsou vybaveny tisovým nábytkem a mramorovou koupelnou v anglickém stylu, převážná část pokojů má vany, SAT-TV, telefon, vysoušeč vlasů, koupací plášť a pantofle. Na vyžádání jsou možné prostornější pokoje superior za příplatek.
Stravování
snídaně formou bufetu, večeře výběrem ze 3 hlavních chodů
Tipy pro správnou volbu
▪ relaxace a odpočinek ▪ volný vstup do bazénu a relaxační místnosti ▪ v létě volný vstup do hotelového energetického a meditačního parku s lehátky ▪ neomezené využití tenisového kurtu v přilehlém parku
Ubytovani dle programu
Parkování na elektronicky hlídaném hotelovém parkovišti zdarma. Lázeňský poplatek je zahrnut v ceně.
Nabídka programů
V hotelu nabízíme následující programy: BALÍČEK KOUZELNÁ ŠUMAVA 3 noci (čtvrtek – neděle) nebo 4 noci (neděle – čtvrtek, 1 noc zdarma) stravování: polopenze program: 1x perličková koupel s bylinnými měšci a chromoterapií + suchý zábal, 1x klasická masáž částečná – záda a šíje, 1x vířivá rašelinová koupel + suchý zábal, 1x rašelinový zábal zad, 3 x 1 hod. speleoterapie v hotelové jeskyni, 3x Priessnitzova koupel nohou s akupresurou, pitná kúra – borůvkový čaj v rámci jednotlivých procedur, neomezený vstup do hotelového relaxačního bazénu a relaxační místnosti s příjemnou hudbou, župan a pantofle k dispozici na pokoji. LÁZEŇSKÝ KOKTEJL 5 nocí (neděle – pátek) stravování: polopenze program: 1x vířivá koupel se solí z mrtvého moře + suchý zábal, 1x perličková koupel s bylinným olejem a chromoterapií + suchý zábal, 1x bahenní zábal z mrtvého moře – částečný, 1x rašelinový zábal zad, 1x klasická masáž částečná – záda a šíje, 4x 1 hod. speleoterapie v atraktivní hotelové jeskyni, 4x Priessnitzova koupel nohou s akupresurou, pitná kúra – borůvkový čaj v rámci jednotlivých procedur, neomezený vstup do hotelového relaxačního bazénu a relaxační místnosti s příjemnou hudbou, župan a pantofle na pokoji. VÍKEND V KAŠPERSKÝCH HORÁCH 2 noci (kterýkoliv den) stravování: snídaně program: 1x rašelinový zábal zad, 1 x 1 hod. speleoterapie, 1 x Priessnitzova koupel nohou s akupresurou, pitný režim - borůvkový čaj, neomezený vstup do hotelového relaxačního bazénu, hotelového meditačního a energetického parku, koupací plášť a hotelové pantofle. TÝDENNÍ LÁZEŇSKÝ POBYT 6 nocí stravování: polopenze program: 1x vířivá šumavská rašelinová koupel, suchý zábal, 1x perličková koupel s bylinnými měšci - výběr z 5ti druhů bylinných směsí - suchý zábal, 1x rašelinový zábal zad, 1x parafínový zábal - záda, šíje (ajurvédské byliny nebo med), 1x bahenní zábal z Mrtvého moře - záda, šíje, 1x Breussova masáž páteře, 1x relaxační aroma masáž - záda, 1x masáž lávovými kameny - záda, šíje, 4x Priessnitzova koupel nohou s akupresurou, 5x 1 hod. speleoterapie, pitný režim - borůvkový čaj, neomezený vstup do hotelového relaxačního bazénu, hotelového meditačního a energetického parku, koupací plášť a hotelové pantofle.
Informace
Parkování na elektronicky hlídaném hotelovém parkovišti zdarma. Lázeňský poplatek je zahrnut v ceně. Skladba pokojů a lůžek i lázeňský provoz neumožňuje ubytování rodin s dětmi (děti se mohou zúčastnit od 15 let věku).
23.11. (So) - 25.11. (Po) 2019 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
2+0 standard- Dospělý - lůžko (Víkend v Kašperských Horách) další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-2 800 Kč
Vybrat termín
23.11. (So) - 30.11. (So) 2019 - 8 dní, 7 nocí
2+0 standard- Dospělý - lůžko (Hotelové ubytování)
Snídaně
Vlastní
-8 400 Kč
Vybrat termín
24.11. (Ne) - 26.11. (Út) 2019 - 3 dny, 2 noci
2+0 standard- Dospělý - lůžko (Víkend v Kašperských Horách) další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-2 800 Kč
Vybrat termín
24.11. (Ne) - 28.11. (Čt) 2019 - 5 dní, 4 noci
2+0 standard- Dospělý - lůžko (Kouzelná Šumava - všední dny) další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-6 380 Kč
Vybrat termín
24.11. (Ne) - 29.11. (Pá) 2019 - 6 dní, 5 nocí
2+0 standard- Dospělý - lůžko (Lázeňský koktejl) další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-8 940 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměČeská republika
MístoKašperské Hory
HotelParkhotel Kašperské Hory - Šumavské lázně
2+0 standard- Dospělý - lůžko (Víkend v Kašperských Horách)
Termín22.11.2019 - 24.11.2019
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Čedok, a.s. IČO: 60192755
Vytvářím objednávku...