CK Bohema Reisen - new

Směnárna

1 EUR NÁKUP - CZK
1 EUR EINKAUF -CZK
1 EUR WE BUY - CZK
   
1 EUR PRODEJ - CZK
1 EUR VERKAUF - CZK
1 EUR WE SELL - CZK

Počasí

GO Parking

Parkování letiště Praha
ID: 604215

Residencial Colombo **

Termín: 29.09. (Čt) - 06.10. (Čt) 2022

Délka pobytu: 8 dní, 6 nocí

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: Snídaně

Cena: 9 990 Kč

Poloha
Residencial Colombo se nachází se v centru města Funchal v blízkosti obchodního centra LaVie. Poloha hotelu je vynikající, v okolí je množství barů, restaurací a obchodů. Hotel je vzdálen od katedrály a loděnice cca 5 minut a od mezinárodního letiště cca 25 minut jízdy. Je vhodný spíše pro nenáročné klienty, kteří chtějí procestovat ostrov. Vybavení: Residencial Colombo se skládá ze tří budov. Hotel má hlavní budovu s recepcí, terasu v nejvyšším patře s nádherným výhledem, knihovnu, Wi-Fi připojení a malou terasu s lehátky, snídaňovou restauraci, výtah, minimarket, prádelnu, službu žehlení a půjčovnu aut. Ubytování: K vybavení pokoje patří telefon, TV, bezpečnostní schránka za příplatek, lednička a minibar za příplatek, koupelna s vanou, WC, vysoušeč vlasů, balkon. Pokoje s vybavenou kuchyňkou a apartmány až pro 4 osoby na vyžádání.  Stravování: Kontinentální snídaně. V okolí hotelu je mnoho možností stravování v místních restauracích a občerstvení v barech. láž: Pláž se nachází cca 1 km od hotelu. Zábava: V blízkosti hotelu se nachází řada muzeí a historických památek. Dalším lákadlem je pro turisty nádherná promenáda či městská tržnice. Možnost výletů do okolí, cestování po ostrově, nákupů a nočního života v centru.
Vybavení
Residencial Colombo se skládá ze tří budov. Hotel má hlavní budovu s recepcí, terasu v nejvyšším patře s nádherným výhledem, knihovnu, Wi-Fi připojení a malou terasu s lehátky, snídaňovou restauraci, výtah, minimarket, prádelnu, službu žehlení a půjčovnu aut. Ubytování: K vybavení pokoje patří telefon, TV, bezpečnostní schránka za příplatek, lednička a minibar za příplatek, koupelna s vanou, WC, vysoušeč vlasů, balkon. Pokoje s vybavenou kuchyňkou a apartmány až pro 4 osoby na vyžádání.  Stravování: Kontinentální snídaně. V okolí hotelu je mnoho možností stravování v místních restauracích a občerstvení v barech. Pláž: Pláž se nachází cca 1 km od hotelu. Zábava: V blízkosti hotelu se nachází řada muzeí a historických památek. Dalším lákadlem je pro turisty nádherná promenáda či městská tržnice. Možnost výletů do okolí, cestování po ostrově, nákupů a nočního života v centru.
Ubytování
K vybavení pokoje patří telefon, TV, bezpečnostní schránka za příplatek, lednička a minibar za příplatek, koupelna s vanou, WC, vysoušeč vlasů, balkon. Pokoje s vybavenou kuchyňkou a apartmány až pro 4 osoby na vyžádání.  Stravování: Kontinentální snídaně. V okolí hotelu je mnoho možností stravování v místních restauracích a občerstvení v barech. Pláž: Pláž se nachází cca 1 km od hotelu. Zábava: V blízkosti hotelu se nachází řada muzeí a historických památek. Dalším lákadlem je pro turisty nádherná promenáda či městská tržnice. Možnost výletů do okolí, cestování po ostrově, nákupů a nočního života v centru.
Stravování
Kontinentální snídaně. V okolí hotelu je mnoho možností stravování v místních restauracích a občerstvení v barech. Pláž: Pláž se nachází cca 1 km od hotelu. Zábava: V blízkosti hotelu se nachází řada muzeí a historických památek. Dalším lákadlem je pro turisty nádherná promenáda či městská tržnice. Možnost výletů do okolí, cestování po ostrově, nákupů a nočního života v centru.
Pláž
Pláž se nachází cca 1 km od hotelu. Zábava: V blízkosti hotelu se nachází řada muzeí a historických památek. Dalším lákadlem je pro turisty nádherná promenáda či městská tržnice. Možnost výletů do okolí, cestování po ostrově, nákupů a nočního života v centru.
Popis zajezdu
Na vyžádání Vám zajistíme let Vaší oblíbenou leteckou společností.

Cena zahrnuje: Zpáteční letenku na Madeiru, transfery letiště - hotel - letiště, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, pojištění CK proti insolvenci, asistence partnerské CK – anglicky mluvící delegát na telefonu, letištní a bezpečnostní taxy + palivový příplatek.

Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby, zavazadla k odbavení (za příplatek cca 1600 Kč/kufr do 23 kg).

Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.
20.08. (So) - 27.08. (So) 2022 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělá osoba
Snídaně
Letecky/Praha
-21 390 Kč
Vybrat termín
20.08. (So) - 31.08. (St) 2022 - 12 dní, 10 nocí
Dospělá osoba
Snídaně
Letecky/Praha
-19 390 Kč
Vybrat termín
20.08. (So) - 01.09. (Čt) 2022 - 13 dní, 12 nocí
Dospělá osoba
Snídaně
Letecky/Praha
-28 490 Kč
Vybrat termín
21.08. (Ne) - 29.08. (Po) 2022 - 9 dní, 7 nocí
Dospělá osoba
Snídaně
Letecky/Praha
-27 690 Kč
Vybrat termín
21.08. (Ne) - 01.09. (Čt) 2022 - 12 dní, 9 nocí
Dospělá osoba
Snídaně
Letecky/Praha
-32 290 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměPortugalsko
MístoFunchal
HotelResidencial Colombo
Dospělá osoba
Termín29.09.2022 - 05.10.2022 - s dopravou 29.09.2022 - 06.10.2022
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Palma Travel, s.r.o. IČO: 28485432
Vytvářím objednávku...